• O nas

Witaj w Twoim Centrum Zarządzania Domowym Klimatem!

TakSkarbie.pl

My obsługa jesteśmy tu po to, aby Tobie żyło się łatwiej. Dokładamy wszelkich starań, żeby Twój pobyt tutaj był przyjemnością dla Ciebie.

Robimy co się da, aby Twoje zamówienia były realizowane szybko i bezproblemowo. Odbieramy telefon i czytamy Twoje maile, aby zaspokoić Twoją potrzebę szybkiego kontaktu. 

Jesteśmy elastyczni i dostosujemy się do Ciebie w razie jakichkolwiek zdarzających się przecież przypadków typu reklamacje i zwroty, więc nie przejmuj się i nie miej skrupułów, śmiało pisz do nas, albo dzwoń. 

Niestety jesteśmy tylko ludźmi i potknięcia mogą się zdarzyć. Gdy Ciebie spotka coś niemiłego z naszej winy, to prosimy nie denerwuj się, bo nie mamy złych intencji. Wszystko da się wyjaśnić i załatwić polubownie przy odrobinie dobrej woli i zrozumienia.

Możesz zawsze liczyć na naszą uprzejmość i dobry humor, więc nie wpadaj w panikę w razie jakiegoś problemu.

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie, czuj się tu jak u siebie i dołącz nas do grona swoich przyjaciół. Zapisz się do Newslettera i miej nas na oku, otrzymuj prezenty i rabaty dla subskrybentów, czytaj ciekawe artykuły, porady i dowcipy.

 

Pozdrawiamy

Zespół TakSkarbie.pl

  • Sklep zamknięty

Remont Przepraszamy!